Wideofilmowanie, video weselne

 

VideoArtis - to usługa wideofilmowania wykonywana przez wyspecjalizowaną kadrę, która nie boi się trudnych zadań. Podejmiemy się wszystkich powierzonych zadań - filmowanie każdego rodzaju uroczystości, imprez, bankietów, uroczystości, ślubów i wesel. Nagrywamy również w technologii HD (High Definition), co daje wyższą jakość materiału niż płyta DVD.


Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu firmy SONY co gwarantuje wysokiej jakości obraz i dźwięk. Obróbką zajmuje się doświadczony personel na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym. Korzystamy z profesjonalnych programów do edycji wideo i obrazu.

 

 

Nagrywamy na:

 • CD,
 • DVD,
 • DVD DL,
 • VHS,
 • SVHS,
 • DV,
 • Mini DV,
 • etc.
 •  

   

   

  Obsługa obejmuje:

  - nagranie od samego początku imprezy, aż po oficjalne zakończenie (w przypadku wesel do około 2-3 w nocy ze względu na charakter imprezy);

  - cyfrowy montaż filmu - zawsze kierujemy się sugestiami klienta - zaś cyfrowy charakter montażu ułatwia obróbkę i daje nam niemal nieograniczoną swobodę;

  - 2 komplety płyt DVD Double Layer lakierowane z indywidualnym nadrukiem.

   

  Opcje dodatkowe:

  - nagranie i montaż w technologii HD;

  - druga kamera - stawiana na statywie - urozmaica znacznie film podczas oglądania - możliwość zrobienia efektu PIP - obraz w obrazie.

   

  GRATIS

  - bezobsługowe nagranie dwóch godzin materiału (np. noc poślubna, przygotowania, etc.) - materiał jest nagrywany bezpośrednio na płycie DVD i nie jest przez nas montowany. Po nagraniu płytę przekazujemy Zamawiającemu. Gwarancja poufności.

   

  DRUGI GRATIS do każdej Imprezy:

   

  Do każdej imprezy dodajemy GRATIS:

  - stronę internetową poświęconą Państwa Imprezie, a w niej wszelkie potrzebne informacje dla zaproszonych gości, mapka dojazdu do najważniejszych miejsc, potencjalna lista prezentów, usadowienie gości na sali, księga gości, etc.

  Wystarczy na zaproszeniu umieścić adres tej strony, a goście będą mogli się z nią zapoznać.

  Po imprezie na stronie można będzie znaleźć:

  - zdjęcia (ilość zdjęc ustalana jest z Zamawiającym),

  - księga podziękowań dla gości.


  Gwarantujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną realizację zleceń...

   

  Agencja Artis posiada niezbędne pozwolenia Kurii Metropolitalnej w Przemyślu na wideofilmowanie w obiektach sakralnych.

   

  Oprócz wesel OFICJALNIE nagrywaliśmy takie imprezy jak:

  - Festiwal Musik Empire 2008

  - XII Zlot Samochodów Terenowych 4x4

  - VI Jarmark Korczyński

  - Dożynki w Ogrodach Działkowych POD "Rajsy"

  - Pasowanie na ucznia Pierwszej Klasy

  - Pierwszą Komunie Świętą

  - Festyn w Czelusnicy

  - Koncert Oddziału Zamkniętego

  - etc.

   

   

  Zajmujemy się również profesjonalną obróbką i montażem powierzonego materiału filmowego. Posiadasz stary film z wesela czy komunii na starej, wysłużonej kasecie VHS? Prześlij go nam, zmontujemy go od nowa i nagramy na płycie DVD, dzięki czemu nie straci na jakości po każdym odtworzeniu i będziesz mógł go oglądnąć na komputerze czy Twoim zestawie DVD.

  fotograf chrzest warszawa Seksowna bielizna ślubna w sklepie SiSi.pl http://euro-sterydy.pl/content/173-czym-jest-nandrolon
  Copyright Agencja ARTIS 2005-2017®
  odwiedzin:4373